.....místo pro Vaši rodinnou dovolenou

Apartmánová chata až pro 14 osob

Ve Ski/relax komplexu Avalanche Dolní Moravice - Rýmařov je Vám k dispozici dvoupodlažní apartmánová chata celkem se 4 apartmány. V chatě pronajímáme vždy celé patro (2 propojené apartmány až pro 7 osob) nebo celou chatu (4 apartmány až pro 14 osob). Chata je součástí relax areálu Avalanche. Chata je situována v klidnější části areálu a od centra areálu je vzdálena cca 150 metrů.


Wellness v areálu
Komfortní ubytování uprostřed krásné přírody 

Jedná se o ubytování, které uspokojí  klientelu, která před luxusem 5* hotelů upřednos­tňuje slušnou cenu a kvalitní ubytování s možností kvalitních služeb v areálu a jeho okolí.

Nabízené chaty jsou ideální pro rodiny s dětmi, školy v přírodě, firemní akce, školení, víkendové lyžování, výlety na kolech, běžkaře, houbaře atd.

Kapacita jednoho patra (2 apartmány) je 7 osob . Celá chata (2patra, 4 apartmány, 14osob)


Apartmány první patro: Dva pokoje s manželskou postelí a rozkládacím dvojlůžkem, 1x poschoďová postel a  1x samostatná postel, 2×TV SAT, 2 koupelny se sprchovými kouty, 2×WC, kuchyňku s dřezem, sporákem, mikrovlnou troubou, varnou konvici, malou lednici a základní kuchyňské vybavení.


Apartmány druhé patro: Stejné vybavení jako první patro. Koupelny obsahují vany namísto sprchových koutů. 


Půdorys přízemí


V každém pokoji jsou skříně a police na oblečení a věci. Podlaha plovoucí nebo dlažba. Topení je zde radiátory.

Chaty jsou vybaveny povlečením a základním vybavením.

Na chatkách je připojení k internetu. Každá chata obsahuje malý zahradní gril na dřevo či uhlí. Součástí chaty je venkovní společná uzamykatelná kóje na lyže či jiné vybavení. Parkování je před chatou.V areálu jsou k dispozici bowling ( rezervace na telefonu 602437653), bar, wellness 70m od chat ( whirpool, masáže, pivní a bylinkové lázně, finská sauna, balneoterapie.. provoz wellness centra může být v zimním období omezen), hřiště, solná jeskyně, vinný sklípek, ohniště, sjezdovky, několik restaurací v okolí, atd.

Areál se nachází přímo u lesa, poblíž běžkařské tratě.

 

V případě, že by jste při pobytu rádi využili služby wellness centra, tak doporučujeme alespoň den před pobytem provést ověření otevírací doby a rezervaci procedur na telefonu 725505300 a nebo osobně na recepci v areálu. Pro ubytované je sleva 25% z ceníku.


Stravování


V areálu je možné využít stravování v penzionu U Čarodějnice, který se nachází přímo u chatek. Pokud byste měli zájem o snídaně či večeře či polopenze je potřeba si toto rezervovat alespoň den dopředu na telefonním čísle 602437653.

Stravování je možné  taktéž v restauracích v přilehlém okolí popřípadě přímo v apartmánech, které obsahují jednoduché kuchyňky, kde je možné si připravit snídaně popřípadě jednodušší pokrmy.

 

Upozorňujeme, že používání vlastních kuchyňských spotřebičů s vysokým příkonem (grily, remosky,...), může způsobovat "vypadávání" pojistek.


Jelikož jsme pouze majitelé chat nikoliv celého areálu, tak nejsme schopni garantovat provoz a nabídku ostatních služeb v areálu. Je lepší se dopředu u nás či na uvedených číslech informovat o aktuálním stavu. Především doporučujeme se informovat na provoz wellness centra, restaurace a sjezdovek. Děkujeme za pochopení.


Cena ubytování


Ceny naleznete v sekci "Rezervace pobytu", kde jsou uvedené ceny pro jednotlivá období v roce. Ceny začínají od 990 Kč celá chata na noc. Pro větší skupiny jako jsou školy, školní výlety, firemní akce je možné dohodnout individuální ceny.


V rámci pobytu se hradí jednorázový poplatek 135,- za každou ubytovanou osobu (např 10 osob hradí za celý pobyt 1350,-). Minimální poplatek na celou chatu je stanoven na 650kč (např. 4 osoby nezaplatí 4x135kč ale 650kč).  Tento poplatek slouží k pokrytí nákladů na energie, závěrečný úklid a výměnu povlečení.


Na místě se hradí rekreační poplatek 16kč/osoba/noc (neplatí děti a senioři)


Po rezervaci a potvrzení termínu Vám bude odeslán mail s platebními údaji. 


Základní ceník služeb v areálu

 

Stravování objednávat na tel.: 602 437 653

snídaně .......... 100 Kč/osoba ( dítě do 10 let 50,-Kč )

večeře ............ 130 Kč/osoba ( dítě do 10 let 70,-Kč )

Bowling- objednávat na tel.: 602 437 653

bowling nabízí jednu dráhu......... 200 Kč/hod.


Tenisový kurt - rezervovat předem na recepci, případně na tel. čísle : 725 505 300

pronájem kurtu.......................... 120 Kč/hod.

zapůjčení tenisové rakety .........  50 Kč/ks


Wellness Penzion Eva

Služby wellness objednávejte na telefonním čísle : 725 505 300 nebo osobně v recepci. 

Pro ubytované SLEVA 25%.

----------------------------------------------------------------------

Finská sauna 90 min 190 kč/osoba, 150 kč/osoba (cena pro ubytované).....(max pro 8 osob, minimální částka je 400 kč)


Whirpool 30 min 150 kč/osoba, 120 kč/osoba (cena pro ubytované)

(max pro 5 osob, minimální částka je 300 kč)


Whirpool soukromá 45 min 440 kč/ 2 osoby, 350 kč/2 osoby (cena pro ubytované).......(pro 2 osoby)


Storno poplatky


při zrušení měsíc před nástupem a více 40% ceny

při zrušení 15 dní až měsíc před nástupem 70% ceny

při zrušení 14 dní a méně před nástupem 100% ceny


Ve většině případů je možno se domluvit na náhradním termínu, pokud se Vám možnost odjezdu komplikuje. V případě, že již máte rezervovaný konkrétní termín ubytování, tak změna termínu je možná nejpozději 3 týdny před začátkem ubytování.Vhodné pro partu přátel i rodiny s dětmi

Jedná se tedy o ideální místo pro aktivní rodinnou dovolenou, projížďky na kolech, procházky přírodou, sjezdové a běžkařské lyžování. Zdejší sjezdovky jsou ideální také pro výuku lyžování, ale také pro zkušenější lyžaře.

V blízkosti areálu je několik zasněžovaných sjezdovek pro začátečníky i pro pokročilé lyžaře s kompletním zázemím. Navštívit můžete areál Čerťák cca 300m od chaty nebo oblí­bený moderní lyžařský areál Kopřivná, který je od areálu vzdálen asi 5 minut vozem.
Chcete své děti naučit lyžovat? Jeden kilometr dlouhá sjezdovka Čerťák u areálu  je naprosto ideální.


Další lyžařské areály se nacházejí v blízkosti (Karlov pod Pradědem, Kopřivná, Praděd, Karlova Studánka).


© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode