Pronajímané chaty

Chaty se nacházejí přímo v centru areálu. Wellness Centrum a restaurace je 50 m od chat. V blízkosti areálu se nachází několik lyžařských středisek. Nejbližší  areál Čerťák  je cca 3 minuty autem od areálu. Jedná se o pěknou rodinnou sjezdovku s velkým parkovištěm. Les je 200 m od areálu.


V areálu nabízíme zateplené dvoupatrové chaty. Kapacita jedné chaty je až 10 lůžek. Chaty byly na podzim roku 2023 upraveny na dispozice 1x obývací pokoj (rozkládací sedačka pro dva na spaní) + 2x ložnice. Ve fotogalerii jsou půdorysy chat.
Chaty obsahují pokoje, koupelnu s toaletou a kuchyňku.

První patro: Rohová rozkládací sedačka (pohodlné spaní pro dvě osoby),  jídelní stůl a židle, koupelna (WC, sprchový kout a bojler na teplou vodu, umyvadlo se studenou a teplou vodou, zrcadlo) malá kuchyňka s linkou a mikrovlnkou, dřezem. Kuchyň obsahuje základní vybavení ( mikrovlnka, vařič, rychlovarná konvice, dřez s teplou vodou, nádobí, příbory, sklenice, malá lednice. Pokoj v prvním patře je využíván  jako společenská místnost vč. televizoru. Kuchyňka svou velikostí a vybavením není vhodná k přípravě složitějších jídel.

Druhé patro : pokoj vlevo 4 lůžka (dvojlůžko a 1 poschoďová postel) a pokoj vpravo 4 lůžka (manželská postel a 2 poschoďová lůžka) + televizor.

V každém pokoji jsou skříně a police na oblečení a věci. Podlahy jsou plovoucí, lino nebo dřevěné. Každý pokoj má svůj radiátor s termostatem.
 

Chaty jsou vybaveny povlečením a základním vybavením vč. televize. Maximální kapacita chaty je 10 lůžek (ideální při kombinaci dospělých a dětí). Při delším pobytu ( více jak 3 noci) bychom doporučovali max 7-8 osob v jedné chatě. V areálu vlastníme více stejných chat, které jsou stejně dispozičně řešené, ale mohou být drobnější rozdíly ve vzhledu interiéru, obložení koupelen či vzhled kuchyňského koutu. Tyto rozdíly nemají vliv na funkčnost a rozdíl v komfortu v chatách.

Na chatkách je připojení k internetu. Heslo zasíláme v pokynech k pobytu. Lyže a lyžařské boty je možno uschovat v chatě pod schodištěm. Jízdní kola lze uschovat v kolárně, která je součástí areálu.

Jedná se o ubytování, které uspokojí nenáročnou klientelu, která před luxusem upřednostňuje nízkou cenu ubytování s možností kvalitních služeb v areálu a jeho okolí.
 

V areálu se nachází recepce, která má na starosti předávání ubytování hostům. Check-in je vždy  od 14:00h v den ubytování až do 20.30h (popřípadě po individuální dohodě s recepcí). Upozorňujeme, že v den příjezdu od 14:00 můžete být recepcí požádáni o vyčkání do úplného připravení objektu k předání. Ve vytíženém období a větším počtu hostů v areálu může být doba předání v rozmezí jedné hodiny od check-inu na recepci. Chaty v chladnějším období mohou být vytopeny při předání na cca 18 stupňů, ale na komfortní teplotu jsou chaty vytopeny během krátké chvíle po předání ubytování. Děkujeme za pochopení. 

Přízemí chaty s obývacím pokojem
Přízemí chaty s obývacím pokojem
Přízemí chaty s obývacím pokojem s rozloženou sedačkou
Přízemí chaty s obývacím pokojem s rozloženou sedačkou
1 patro chat
1 patro chat

Videoprohlídka přízemí a prvniho patra chaty:

Videoprohlídka přízemí chaty:

Fotogalerie