Pronajímané chaty

Kapacita jedné chaty je až 11 lůžek.
Chata obsahuje 3 pokoje, koupelnu s toaletou a kuchyňku.

První patro: Pokoj se 3 lůžky (1 samostatné lůžko, 1 poschoďová postel), velký jídelní stůl až pro 8 osob a židle, koupelna (WC, sprchový kout a bojler na teplou vodu, umyvadlo se studenou a teplou vodou, zrcadlo) malá kuchyňka s linkou a mikrovlnkou, dřezem. Kuchyň obsahuje základní vybavení ( mikrovlnka, vařič, rychlovarná konvice, dřez s teplou vodou, nádobí, příbory, sklenice, malá lednice. Pokoj v prvním patře je využíván i jako společenská místnost vč. televizoru. Chata neobsahuje samostatnou společenskou místnost. Kuchyňka svou velikostí a vybavením není vhodná k přípravě složitějších jídel.

Druhé patro : pokoj vlevo 4 lůžka (dvojlůžko a 1 poschoďová postel) a pokoj vpravo 4 lůžka (manželská postel a 2 poschoďová lůžka).

V každém pokoji jsou skříně a police na oblečení a věci. Podlaha plovoucí nebo dřevěná. Každý pokoj má svůj radiátor s termostatem.

Chaty jsou vybaveny povlečením a základním vybavením vč. televize. Maximální kapacita chaty je 11 lůžek (ideální při kombinaci dospělých a dětí). Při delším pobytu ( více jak 3 noci) bychom doporučovali max 7-9 osob v jedné chatě. V areálu vlastníme více stejných chat, které jsou stejně dispozičně řešené, ale mohou být drobnější rozdíly ve vzhledu interiéru, obložení koupelen či vzhled kuchyňského koutu. Tyto rozdíly nemají vliv na funkčnost a rozdíl v komfortu v chatách.

Na chatkách je připojení k internetu. Heslo zasíláme v pokynech k pobytu. Lyže a lyžařské boty je možno uschovat v chatě pod schodištěm.

Jedná se o ubytování, které uspokojí nenáročnou klientelu, která před luxusem upřednostňuje nízkou cenu ubytování s možností kvalitních služeb v areálu a jeho okolí.
 

V areálu se nachází recepce, která má na starosti předávání ubytování hostům. Check-in je vždy  od 14:00h v den ubytování až do 20.30h (popřípadě po individuální dohodě s recepcí). Upozorňujeme, že v den příjezdu od 14:00 můžete být recepcí požádáni o vyčkání do úplného připravení objektu k předání. Ve vytíženém období a větším počtu hostů v areálu může být doba předání v rozmezí jedné hodiny od check-inu na recepci. Děkujeme za pochopení. 

Videoprohlídka prvniho patra chaty:

Videoprohlídka přízemí chaty:

Fotogalerie